Avcılar’da elektrikçi ihtiyacınız için her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar elektrikçi olarak 7-24 kesintisiz hizmet vermektedir. Hayatımızın ayrılmaz parçası haline gelen elektronik aletlerin tamamını devre dışı bırakıp hayatımızı çekilmez hale getirebilen elektrik arızaları, bazen sigortalardan, bazen kablolardan kaynaklanabilir.Avcılar Elektrikçi oluşan elektrik arızalarının giderilmesinde önemli rol oynamaktadır.Hemen sayfadaki avcılar elektrikçi numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilir servis çağırabilirsiniz.

18 senelik tecrübemizle tüm elektrik sorunlarını çözüp siz değerli müşterilerimizi memnun etme gayretindeyiz. Alanında tecrübeli uzman arkadaşlarımız sizler için gece gündüz  farkı olmaksızın itina ile çalışmaktadır.

Avcılar bölgesinde elektrikçi arayanlara kısa sürede ulaşabiliyoruz. Elektrikçi personelimiz alanında tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Yılların kazandırdığı tecrübemiz ile tüm elektrik işlerinize çözüm üretiyoruz. İşlerimizde sizlere garantili hizmet sunuyoruz. Hizmet almadan önce elektrikçi fiyatları konusunda da bize mutlaka danışın. Yukarıdaki telefon numaraları üzerinden bize ulaşabilir ve Avcılar Elektrikçi fiyatı teklifi alabilirsiniz

Avcılar elektrik tamircisi internet arızaları , diafon arızaları , sigorta arızaları , led panel montajı avize montajı gibi benzeri ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılayacaktır.

Ev , ofis , işyeri , avm’lere kesintisiz profesyonel elektrikçi hizmeti sunmakta olan firmamız uygun fiyat politikasıyla günden güne büyümektedir.

Yıllardır bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.

Geçmişten günümüze güler yüzle hizmet veren firmamız Elektrik adına birçok alanda sayısız başarı göstermiştir.

Fiyatlarımız gayet uygundur. Yaptığımız tüm işler 2 yıl garantilidir.

Ev, ofis, işyeri, ticarethane gibi hayatın her alanında kullanılan elektrik enerjisinde bazen istenmeyen sorunlar meydana gelebiliyor. Elektrik kablolarının yıpranması, aşınması, voltajın ani bir şekilde yükselmesi ya da düşmesi gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız doğru adrestesiniz. Tam donanımlı ekipmanlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile sorunlarınızı kalıcı olarak çözüyoruz.

İhtiyaçlarınız Hangisi?

Sigorta mı attı? Priz den ses mi geldi?

Kablonuz koptu ya da yandı mı? Lambanızda kesintiler mi oluyor?

Beyaz eşyalarınızda elektrik kaçağı mı var? ya da mobilyalarınızın yeri değiştiğinde prizinizi mi kullanamıyorsunuz?

Bu ve buna benzer sıkıntılarınızı biz halledebiliriz.

Sigorta Arızaları bildiğiniz üzere hayatı zorlaştıran bir durumdur. Elektrikli ev aletleri çalışmaz ve bir süreliğinize sizi üzebilir. Bu devrede araya Avcılar da Elektrikçi ustalarımız gelmektedir.

Yaptığımız tüm işler 2 yıl garantilidir. Güvenle bizi tercih ediniz. Geçmişten günümüze birçok aile ve kişileri mutlu edip çözüme ulaştırdık.

Geçmişten günümüze birçok başarılı işe imza atan ustalarımız her geçen gün kendilerine tecrübe katmaktadır.Bizi tercih eden tüm müşterilerimize bir teşekkür ü borç biliriz.

Evinize İnternet aldınız fakat çalışmıyor ise, kablolarda bağlantı problemi olabilir ya da dairenizde kablo hattı olmayabilir.

İnternet kablo bağlantısı , kablo arızası en çok karşılaştığımız durumlardan biridir.Profesyonel elektrik olarak evinize kısa sürede ulaşıp internet hattınız yenilenmesini sağlıyoruz. Ekonomik çözümler üreterek sizi ve geleceğinizi önemsiyoruz.

Bina içi komünikasyon döşemenin çalışmasını aksatan ve müdahale edilerek düzeltilebilen
bozuklukların tümüne arıza denir. Örneğin, bina ana giriş terminalinde telefon çevir sesi
olması durumunda, bina içindeki telefon prizinde çevir sesinin olmaması bir arızanın olduğunu
gösterir. Bina içi telefon döşemi (ankastre) bulunmayan binalarda; hem arıza sayısı artmakta
hem bu tür bağlantılar dışarıdan kaçak görüşme yapılmasına imkân vermekte hem de
görüntü kirliliği oluşturmaktadır.

İnternet servisinizi kesintisiz tamir ve bakımını uygulamasını teknik personelimiz ile çözüme ulaştırabiliriz.

Tüm Avcılar a 7-24 hizmet vermekteyiz..

Tüm yaptığımız işler 2 yıl garantilidir. Fiyatlarımızda her zaman pazarlık vardır.

 • Sigorta Arızaları
 • İnternet Arızaları ve Kablo Çekimi
 • Telefon Santral Kurulumu
 • Topraklama Hat Çekimi
 • Zil Diafon Arızaları Onarımı
 • Tesisat Bakım Yenileme
 • Avize Montajı
 • Aplik Montajı
 • Çevre Aydınlatma Sistemleri
 • Ofis Tadilat Dekorasyon
 • Pano Kurulum
 • Korniş Montajı Dekorasyon
 • Gaz Dedektörü Kurulum
 • Alarm Sistemleri
 • Yangın Sistemleri

Avcılar elektrikçi , acil avcılar elektrikçi , avcılar elektrik tamircisi , nöbetçi elektrikçi avcılar, Avcılar elektrik ustası ,Avcılarda elektrikçi

4 Yorum

 • 5/ 5

  sizin çalışanlarınız kadar güler yüzlü ustalara denk gelmedim teşekkürler profesyonel elektrik..

  2 ay önce
 • 5/ 5

  Harika . kısa zamanda arızayı tespit edip sorunu halletti

  3 ay önce
 • 5/ 5

  İnternet bağlantımın yapılması için 3 adet elektrikçi gelip kabloda problem olduğunu ve yüksek bir rakam ile değişebileceğini söylediler , fakat profesyonel elektrikçi arkadaşlar gelip var olan kabloyu bağladılar ve 80 tl aldılar çok teşekkür ederim bu yorumu yazms ihtiyacı duydum öğrenci pldugum için para önemli teşekkürler

  6 ay önce
 • 5/ 5

  En uygun fiyatla çalışan elektrik firması okadar elektrikçi çagırdık uçuk rakamlar istediler iyiki sizi tanımışız Profesyonel Elektrik

  6 ay önce

Yorum gönderin

AVCILAR ELEKTRİKÇİ

0(543) 514 1924

Avcılar elektrikçi firması olarak her türlü Sigorta Arızası, İnternet Arızaları, Görüntülü Diafon Sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Bakım, onarım, tadilat, dekorasyon ve benzeri konularda Doğru Tercih Biziz

Avcılar acil elektrikçi aydınlatma avize led spot vb. tüm ihtiyaçlarınızı halledecektir. Avcılar Elektrikçi firmamız İstanbul'un tüm semtlerine 7-24 KESİNTİSİZ HİZMET sunmaktadır

Nöbetçi elektrikçi ihtiyacınızı karşılayacak profesyonel elektrikçi ile daima yardıma hazırdır. Tek yapmanız gereken aşağıdaki numaradan bize ulaşmaktır. Avcılar Elektrikçi bir telefon kadar uzağınızdadır.

0(543) 514 1924

TÜM YAPTIĞIMIZ İŞLER 2 YIL GARANTİLİDİR.