Karagümrük Elektrikçi  hizmeti almak için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sizlere sunacağımız kaliteli hizmetin keyfini sürerek elektrikle alakalı işlemlerinizin gerçekleşmesini sağlamak için bizi tercih etmelisiniz. Sizin memnuniyetinizi sağlamak bizim temel amacımızdır.   Karagümrük Elektrikçi  dendiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olarak temel ilkemiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu nedenle en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı kendimize ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz. Bu uğurda kendimizi sürekli geliştirerek sizlere sunacağımız hizmetleri daha kaliteli bir hale getirmeye çalışmaktayız. Bu hizmetten faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 Karagümrük Mahallesi Elektrikçi ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere özel olarak sunacağımız hizmetler arasında elektrik arızası tamiri, elektrik tesisatı bakımı, sigorta arızası tamiri gibi hizmetler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra internetle alakalı internet kablosu çekimi ve internet arıza onarımı gibi hizmetler de sunmaktayız. Ampul montajı, anahtar montajı, diyafon kurulumu, güvenlik kamerası kurulumu gibi hizmetleri de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Amacımız sizlerin ihtiyaçlarına anında yanıt vermek ve elektrik arızası gibi önemli bir sorunun hemen çözüme kavuşturulmasını sağlamak olduğundan yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaktayız. 

Karagümrük Mahallesi Elektrikçi olarak ç özüm odaklı çalışmalarımızda titiz ve güvenilir bir şekilde ilerleme sarf ediyor, can ve mal güvenliğine önem veriyoruz. Elektrik tesisatı, elektrik arıza, bakım ve onarım, montaj işlemlerinde doğru teknik bilgileri sizlerle buluşturuyoruz.

Evinize İnternet aldınız fakat çalışmıyor ise, kablolarda bağlantı problemi olabilir ya da dairenizde kablo hattı olmayabilir.

İnternet kablo bağlantısı , kablo arızası en çok karşılaştığımız durumlardan biridir.Profesyonel elektrik olarak evinize kısa sürede ulaşıp internet hattınız yenilenmesini sağlıyoruz. Ekonomik çözümler üreterek sizi ve geleceğinizi önemsiyoruz.

En çok yaptığımız işlerden bazıları şu şekildedir , taşınma işleri gerçekleştiriyoruz , televizyon , avize , kitaplık montajı , tablo montajı vs tüm montaj işlerinizi teknik ekibimizle en ekonomik fiyatlar ile yapmaktayız. İnternet arızaları ise yaptığımız bir diğer işlerden biridir , genellikle nakil bağlantısı , internet kablosu değişimi , internet hattı çekimi gibi işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Müşterilerimize genellikle işçilik ve malzeme fiyatı veriyoruz , dilerseniz malzemesi olan işleri de temiz işçiliğimizle halledebiliyoruz . Karagümrük başta olmak üzere tüm mahalle ve semtler de elektrik ustası talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Sigorta Arızaları
 • İnternet Arızaları ve Kablo Çekimi
 • Telefon Santral Kurulumu
 • Topraklama Hat Çekimi
 • Zil Diafon Arızaları Onarımı
 • Tesisat Bakım Yenileme
 • Avize Montajı
 • Aplik Montajı
 • Çevre Aydınlatma Sistemleri
 • Ofis Tadilat Dekorasyon
 • Pano Kurulum
 • Korniş Montajı Dekorasyon
 • Gaz Dedektörü Kurulum
 • Alarm Sistemleri
 • Yangın Sistemleri

Karagümrük Avize Montajı , Fiyatlarımız 20 tl ile 50 tl arasında değişmektedir, Bazı avize çeşitleri basit takılırken bazı avizeler ise zahmet gerektiren emek sarfettiren avizelerdir.Bu aşamada size 2 adet teknik ustamızı gönderip işlerinizi kısa zamanda hallediyoruz.

 

Ev, ofis, işyeri, ticarethane gibi hayatın her alanında kullanılan elektrik enerjisinde bazen istenmeyen sorunlar meydana gelebiliyor. Elektrik kablolarının yıpranması, aşınması, voltajın ani bir şekilde yükselmesi ya da düşmesi gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız doğru adrestesiniz. Tam donanımlı ekipmanlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile sorunlarınızı kalıcı olarak çözüyoruz.

İhtiyaçlarınız Hangisi?

Sigorta mı attı ? Priz den ses mi geldi?

Kablonuz koptu ya da yandı mı? Lambanızda kesintiler mi oluyor?

Beyaz eşyalarınızda elektrik kaçağı mı var? ya da mobilyalarınızın yeri değiştiğinde prizinizi mi kullanamıyorsunuz?

Bu ve buna benzer sıkıntılarınızı biz halledebiliriz.

Sigorta Arızaları bildiğiniz üzere hayatı zorlaştıran bir durumdur. Elektrikli ev aletleri çalışmaz ve bir süreliğinize sizi üzebilir. Bu devrede araya Yenibosna da Elektrikçi ustalarımız gelmektedir.

Yaptığımız tüm işler 2 yıl garantilidir.  Güvenle bizi tercih ediniz. Geçmişten günümüze birçok aile ve kişileri mutlu edip çözüme ulaştırdık.

 

#Karagümrük Elektrikçi  #Karagümrük mahallesi elektrikçi  #Karagümrük elektrik ustası  #Karagümrük elektrik tesiatı  #Karagümrük internet arızaları  #Karagümrük açık elektrikçi  #Karagümrük elektrik tamircisi