AYAZAĞA ELEKTRİKÇİ

0(543) 514 1924

Ayazağa elektrikçi firması olarak her türlü Sigorta Arızası, İnternet Arızaları, Görüntülü Diafon Sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Bakım, onarım, tadilat, dekorasyon ve benzeri konularda Doğru Tercih Biziz

Ayazağa acil elektrikçi aydınlatma avize led spot vb. tüm ihtiyaçlarınızı halledecektir. Ayazağa Elektrikçi firmamız İstanbul'un tüm semtlerine 7-24 KESİNTİSİZ HİZMET sunmaktadır.

Nöbetçi elektrikçi ihtiyacınızı karşılayacak profesyonel elektrikçi ile daima yardıma hazırdır. Tek yapmanız gereken aşağıdaki numaradan bize ulaşmaktır. Ayazağa Elektrikçi bir telefon kadar uzağınızdadır.

Ayazağa Elektrikçi,  Elektrik, sektörünün ihtiyaçları, bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda gerekli olan mesleki yeterlikleri kazanmış nitelikli ve çözüm odaklı Elektrikçi, Ustalarımızla çalışmayı esas alır.Ayazağa Elektrikçi, Her türlü Sanayi, kuruluşlarında, inşaat alanlarında, Evlerde, Atölyelerde, İşyeri Ve Ofislerde diğer Elektrikli, Tesisat, ve Teçhizatın bakım Arıza, ve onarımını Kalifiye Elemanlarıyla yapmaktadır.

Acil Arıza Servisi


Ayazağa Elektrikçi,  Ustalarımız  bina içi ve dışı elektrik tesisatının ve tüm elektrik panolarının kurulumunu ve bakım onarımını her türlü arızasını bulup hatasız onarabilme yeterliklere sahiptir 7/24 bizi arayıp servis çağırabilirsiniz. 


Tesisat ve plan şemasına bakarak ve test cihazları kullanarak arızaların yeri belirlenir.


Arızalı kablolar, yanmış sigortalar gibi parçaları ve diğer elektrik cihazlarının elemanları onarılır yada yenileriyle değiştirilir.


Avize takmak, avize yerlerini değiştirmek veya Avizelerin oda içerisinde mevcut yerlerine montajı yapılır.


Duvara askılı Televizyon montaj sıva üstü kablo kanalı   


Telefon ve İnternet Arızaları giderilir düzenli bakım ve onarımları yapılır.


Anten kablosu ve televizyonun giriş kablosu montajı yapılır.
 

Aplik montajı ve Abajur montajı yapılır.


Topraklama Hat Çekimi Yapılır.


Kablo Tava Kurulum Yapılır.


Arıza elektrikse akım, gerilim ve direnç ölçümü yapılır.


Tesisat düğmeleri ve sigorta tabloları gibi donatımı,motorları ve diğer elektrikli mekanizmaları  incelemek,tamir etmek


 

Yeni elektrik cihazları yada sistemleri kurulur.

Gündüz Gece 7/24 Ustalarımız Her türden Elektrik Arızasına Acil Müdaheleye Hazırdır Bizi Arayın  30 dakikada Adresinizde Olalım, 

0(543) 514 1924

TÜM YAPTIĞIMIZ İŞLER 2 YIL GARANTİLİDİR.