Bakırköy Zuhuratbaba Elektrikçi

Bakırköy Zuhuratbaba Elektrikçi konusunda artık tamamen bize güvenebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için 7 gün 24 saat açık bir işletmeyiz. Günün erken ya da geç saatlerinde böylece Zuhuratbaba Elektrikçi aramak durumunda kalmayacaksınız. Ayrıca siz müşterilerin bu tarz durumlarda garanti almak istediğinizi bildiğimiz için tam 2 sene yapmış olduğumuz her türlü hizmet için garanti vermekteyiz. Çalışma arkadaşlarımızı özenli ve titiz bir şekilde seçerek oldukça kaliteli bir ekip kurmuş durumdayız.

Zuhuratbaba Elektrikçi Ustası

Zuhuratbaba Elektrikçi  arkadaşlarımız siz evinizde olsun ofisinizde olsun apartmanınızda olsun elektrikle alakalı yaşamış olduğunuz ufak ya da büyük sorunları çözmek için oldukça donanımlı kişilerdir. Böylece siz müşterilerin takdirini topluyoruz ve bu alanda da oldukça iddialıyız.Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir , her zaman yaptığımız işlerde önce sizin , sonra ailenizin güvenliğini ön planda tutmaktayız. Kesinlikle sizin güvenliğinizi tehlikeye atacak şeylerden uzak durmaktadır. Elektrik arızalarında sigortaların eski olması , amper ayarlarının tam olmaması büyük tehlike açmaktadır. Sigorta değişimlerinde kullandığınız cihazlara uygun amperde seçim yapmaktayız. En ufak bir kıvılcımın yangına sebebiyet vermemesi için gerekeni yapıyoruz.

Zuhuratbaba Avize Montajı en çok yaptığımız işlerden biridir , ustalarımız kısa sürede adresinizde olup , avize , televizyon , tablo , dolap gibi montaj işlerinizi büyük bir titizlikle halletmektedir. Hemen sayfadaki telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Zuhuratbaba Mahallesi Elektrikçi   yapmış olduğumuz hizmetlere ve müşterilerin geri dönüşlerine baktığımız vakit alanında oldukça güvenilir bir işletme konumundayız. Müşteriler elektrik konusunda akıllarına gelebilecek tüm işlemleri bizim vasıtamızla gerçekleştirmekteler.  Arkadaşlarımız olduğu için ve sayıca oldukça yeterli bir ekip olduğumuz için siz müşterilerin taleplerini en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Bu isteklerin arasında montaj, arıza ve kurulum işlemlerini olabilecek en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. İnternet kablosunda sıkıntı olması durumunda ya da kablo çekilmesi gereken bir durum olduğunda bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Elektrik arızaları, sigorta arızaları ve elektrik bakımı gibi işlemlerde de bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca diyafon ve güvenlik kamerası kurulumunda da siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Zuhuratbaba Mahallesi Elektrikçi

Zuhuratbaba Mahallesi Elektrikçi

Geçmişten günümüze birçok başarılı işe imza atan Zuhuratbaba Elektrikci  ustalarımız siz değerli müşterilerimize bir teşekkürü borç bilmiştir.  Bakırköy'de   birçok dükkan, daire , ofis , işyeri tadilatı yapan ustalarımız , saat farketmeden 7-24 hizmet sunmaktadır. Sizde bulunduğunuz yerde oluşan arızalar ve tüm işleriniz için bize ulaşabilir servis çağırabilirsiniz  . Fiyatlarımız gayet uygundur.  Yaptığımız tüm işler  2 yıl garantili   olup  para iade garantisi yapan tek firmayız.   Güvenle bizi tercih ediniz.

Zuhuratbaba Elektrikçi Olarak Neler Yapıyoruz ?

Alanında uzman personellerimizce   montaj  ,   anahtar   montajı,   aydınlatma  ,   elektrik   arıza,   sigorta   arıza,   elektrik   bakım,   internet   arızası,   internet   kablosu çekimi,   diyafon   ve   güvenlik   kamerası kurulumu hizmetleri siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak yerine getirilmektedir. Elektrik işlerinizde güvenle tercih edebileceğiniz sizlere   uygun   fiyatlarla hizmet sunacak firmamız bu işte    Zuhuratbaba  Elektrikçi   hizmetinin nasıl verilmesi gerektiğinin bilincinde olarak hizmet sunmaktadır. 

 • Sigorta Arızaları
 • İnternet Arızaları ve Kablo Çekimi
 • Telefon Santral Kurulumu
 • Topraklama Hat Çekimi
 • Zil Diafon Arızaları Onarımı
 • Tesisat Bakım Yenileme
 • Avize Montajı
 • Aplik Montajı
 • Çevre Aydınlatma Sistemleri
 • Ofis Tadilat Dekorasyon
 • Pano Kurulum
 • Korniş Montajı Dekorasyon
 • Gaz Dedektörü Kurulum
 • Alarm Sistemleri
 • Yangın Sistemleri