Avcılar’da elektrikçi ihtiyacınız için her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar elektrikçi olarak 7-24 kesintisiz hizmet vermektedir. Hayatımızın ayrılmaz parçası haline gelen elektronik aletlerin tamamını devre dışı bırakıp hayatımızı çekilmez hale getirebilen elektrik arızaları, bazen sigortalardan, bazen kablolardan kaynaklanabilir.Avcılar Elektrikçi oluşan elektrik arızalarının giderilmesinde önemli rol oynamaktadır.Hemen sayfadaki avcılar elektrikçi numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilir servis çağırabilirsiniz.

18 senelik tecrübemizle tüm elektrik sorunlarını çözüp siz değerli müşterilerimizi memnun etme gayretindeyiz. Alanında tecrübeli uzman arkadaşlarımız sizler için gece gündüz  farkı olmaksızın itina ile çalışmaktadır.

Avcılar bölgesinde elektrikçi arayanlara kısa sürede ulaşabiliyoruz. Elektrikçi personelimiz alanında tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Yılların kazandırdığı tecrübemiz ile tüm elektrik işlerinize çözüm üretiyoruz. İşlerimizde sizlere garantili hizmet sunuyoruz. Hizmet almadan önce elektrikçi fiyatları konusunda da bize mutlaka danışın. Yukarıdaki telefon numaraları üzerinden bize ulaşabilir ve Avcılar Elektrikçi fiyatı teklifi alabilirsiniz

Avcılar elektrik tamircisi internet arızaları , diafon arızaları , sigorta arızaları , led panel montajı avize montajı gibi benzeri ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılayacaktır.

Ev , ofis , işyeri , avm’lere kesintisiz profesyonel elektrikçi hizmeti sunmakta olan firmamız uygun fiyat politikasıyla günden güne büyümektedir.

Yıllardır bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.

Geçmişten günümüze güler yüzle hizmet veren firmamız Elektrik adına birçok alanda sayısız başarı göstermiştir.

Fiyatlarımız gayet uygundur. Yaptığımız tüm işler 2 yıl garantilidir.

 

Avcılar elektrikci
Avcılar elektrik ustası
Avcılar elektrik tadilat işleri
Avcılar elektrik pano degişimi
Avcılar elektrik pano ustası
Avcılar  elektrik tesisat işleri
Avcılar elektrikci usta
Avcılar Aydınlatma tesisatları 

Avcılar magaza aydınlatma
Avcılar cafe aydınlatma
Avcılar jenaratör montajı
Avcılar led aydınlatma
Avcılar data kablolama
Avcılar telefon kablolama
Avcılar internet kablosu çekimi
Avcılar internet bağlantısı
Avcılar diafon işleri
Avcılar diafon arıza
Avcılar diafon tesisatı
Avcılar diafon servisi

Avcılar Çanak Anten Montaj ve Kurulumu
Avcılar Çanak Anten Ayarı
Avcılar Uydu Anten Ayarı

Avcılar uydu arıza tamiri
Avcılar    canak anten bakımı
Avcılar uydu servisi
Avcılar çanak anten servisi
Avcılar uydu tamiri
Avcılar uydu anten ustası
Avcılar uydu anten montajı
Avcılar uydu anten tamircisi
Avcılar uydu sistemleri
Avcılar anten servisi
Avcılar çanak anten tamiri
Avcılar anten ustası
Avcılar çanak anten montajı ustası
Avcılar anten montaj ustası
Avcılar uydu işi yapan ustalar
Avcılar uydu sinyali ayarı
Avcılar çanak anten sinyal ayarı
Avcılar ortak anten servisi
Avcılar merkezi uydu ustası
Avcılar apartman ortak anten sistemleri
Avcılar ortak anten kurulumu
Avcılar ortak anten sistemleri
Avcılar apartman uydu anten santrali kurulumu
Avcılar apartman canak anten kurulumu 

 

 

Ev, ofis, işyeri, ticarethane gibi hayatın her alanında kullanılan elektrik enerjisinde bazen istenmeyen sorunlar meydana gelebiliyor. Elektrik kablolarının yıpranması, aşınması, voltajın ani bir şekilde yükselmesi ya da düşmesi gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız doğru adrestesiniz. Tam donanımlı ekipmanlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile sorunlarınızı kalıcı olarak çözüyoruz.

İhtiyaçlarınız Hangisi?

Sigorta mı attı? Priz den ses mi geldi?

Kablonuz koptu ya da yandı mı? Lambanızda kesintiler mi oluyor?

Beyaz eşyalarınızda elektrik kaçağı mı var? ya da mobilyalarınızın yeri değiştiğinde prizinizi mi kullanamıyorsunuz?

Bu ve buna benzer sıkıntılarınızı biz halledebiliriz.

Sigorta Arızaları bildiğiniz üzere hayatı zorlaştıran bir durumdur. Elektrikli ev aletleri çalışmaz ve bir süreliğinize sizi üzebilir. Bu devrede araya Avcılar da Elektrikçi ustalarımız gelmektedir.

Yaptığımız tüm işler 2 yıl garantilidir. Güvenle bizi tercih ediniz. Geçmişten günümüze birçok aile ve kişileri mutlu edip çözüme ulaştırdık.

Geçmişten günümüze birçok başarılı işe imza atan ustalarımız her geçen gün kendilerine tecrübe katmaktadır.Bizi tercih eden tüm müşterilerimize bir teşekkür ü borç biliriz.

Evinize İnternet aldınız fakat çalışmıyor ise, kablolarda bağlantı problemi olabilir ya da dairenizde kablo hattı olmayabilir.

İnternet kablo bağlantısı , kablo arızası en çok karşılaştığımız durumlardan biridir.Profesyonel elektrik olarak evinize kısa sürede ulaşıp internet hattınız yenilenmesini sağlıyoruz. Ekonomik çözümler üreterek sizi ve geleceğinizi önemsiyoruz.

Bina içi komünikasyon döşemenin çalışmasını aksatan ve müdahale edilerek düzeltilebilen
bozuklukların tümüne arıza denir. Örneğin, bina ana giriş terminalinde telefon çevir sesi
olması durumunda, bina içindeki telefon prizinde çevir sesinin olmaması bir arızanın olduğunu
gösterir. Bina içi telefon döşemi (ankastre) bulunmayan binalarda; hem arıza sayısı artmakta
hem bu tür bağlantılar dışarıdan kaçak görüşme yapılmasına imkân vermekte hem de
görüntü kirliliği oluşturmaktadır.

İnternet servisinizi kesintisiz tamir ve bakımını uygulamasını teknik personelimiz ile çözüme ulaştırabiliriz.

Tüm Avcılar a 7-24 hizmet vermekteyiz..

Tüm yaptığımız işler 2 yıl garantilidir. Fiyatlarımızda her zaman pazarlık vardır.

 • Sigorta Arızaları
 • İnternet Arızaları ve Kablo Çekimi
 • Telefon Santral Kurulumu
 • Topraklama Hat Çekimi
 • Zil Diafon Arızaları Onarımı
 • Tesisat Bakım Yenileme
 • Avize Montajı
 • Aplik Montajı
 • Çevre Aydınlatma Sistemleri
 • Ofis Tadilat Dekorasyon
 • Pano Kurulum
 • Korniş Montajı Dekorasyon
 • Gaz Dedektörü Kurulum
 • Alarm Sistemleri
 • Yangın Sistemleri

 

Avcılar Elektrik Ustası           tüm sorunları ortadan kaldıracaktır , 30 dakika içerisinde adresinizde olan ustalarımız tüm elektrik arızası , avize montajı , internet kablosu gibi işlerinizi kısa sürede halledip zamandan tasarruf etmenizde büyük rol oynayacaktır.

   Avcılar  Elektrik Tamiri           gerekli bilgi ve donanıma sahip ekipler tarafından yapılmalıdır.  Avcılar  Elektrik Tamiratı           gibi işlemler firmamız tarafından  uygun olan tüm özellikleri taşıyan uzman kadromuz ile sizlere eşsiz bir hizmet sunmaktayız.  
Avcılar Elektrik Tamircisi           tüm bu işlemlerin yanı sıra müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır, hemen ustalarımızdan bilgi alıp elektrik tamiri yaptırabilirsiniz.

#Avcılar  en yakın elektrikçi   #    Avcılar   elektrik tamiratı #           Avcılar   elektrik tamircisi #        Avcılar   elektrik ustası #     Avcılar   elektrikci servisi #     Avcılar   elektrikçi telefon numaraları #         #       Avcılar   avize montajı #     Avcılar   aplik montajı      #      Avcılar   internet kablosu çekimi #      Avcılar   internet bağlantısı  #      Avcılar   klima hattı bağlayan elektrikçiler #      Avcılar   led spot montajı  sigorta #          Avcılar   şohben montajı #           Avcılar   televizyon montajı    #    Avcılar   duvara tv montajı       #       Avcılar   bahçe aydınlatma #              Avcılar   avize montajı ustası #      Avcılar   internet arızasını yapan  #            Avcılar   internet kablosu çeken #     Avcılar   internet arıza  #    Avcılar   nöbetçi elektrikçi  #     Avcılar   elektrik tesiatı #      Avcılar   elektrik tesisatı yapanlar #      Avcılar   usta elektrikçi     #     Avcılar   kombi sigortası bağlama #          Avcılar   7/24 elektrikçi #            #       Avcılar   pazar günü açık elektrikçi   

4 Yorum

 • 5/ 5

  sizin çalışanlarınız kadar güler yüzlü ustalara denk gelmedim teşekkürler profesyonel elektrik..

  8 ay önce
 • 5/ 5

  Harika . kısa zamanda arızayı tespit edip sorunu halletti

  9 ay önce
 • 5/ 5

  İnternet bağlantımın yapılması için 3 adet elektrikçi gelip kabloda problem olduğunu ve yüksek bir rakam ile değişebileceğini söylediler , fakat profesyonel elektrikçi arkadaşlar gelip var olan kabloyu bağladılar ve 80 tl aldılar çok teşekkür ederim bu yorumu yazms ihtiyacı duydum öğrenci pldugum için para önemli teşekkürler

  1 yıl önce
 • 5/ 5

  En uygun fiyatla çalışan elektrik firması okadar elektrikçi çagırdık uçuk rakamlar istediler iyiki sizi tanımışız Profesyonel Elektrik

  1 yıl önce

Yorum gönderin

AVCILAR ELEKTRİKÇİ

0(543) 514 1924

Avcılar elektrikçi firması olarak her türlü Sigorta Arızası, İnternet Arızaları, Görüntülü Diafon Sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Bakım, onarım, tadilat, dekorasyon ve benzeri konularda Doğru Tercih Biziz

Avcılar acil elektrikçi aydınlatma avize led spot vb. tüm ihtiyaçlarınızı halledecektir. Avcılar Elektrikçi firmamız İstanbul'un tüm semtlerine 7-24 KESİNTİSİZ HİZMET sunmaktadır

Nöbetçi elektrikçi ihtiyacınızı karşılayacak profesyonel elektrikçi ile daima yardıma hazırdır. Tek yapmanız gereken aşağıdaki numaradan bize ulaşmaktır. Avcılar Elektrikçi bir telefon kadar uzağınızdadır.

0(543) 514 1924

TÜM YAPTIĞIMIZ İŞLER 2 YIL GARANTİLİDİR.